Azar’da Değerli Taşlar ve Ödeme İşlemleri

Son dönemin en çok tercih ve kullanılan görüntülü arama uygulamaları arasında, Azar getirdiği yenilikler ile dikkat çekmektedir.

Azar uygulaması kısa sürede dünyanın dört bir yanından 100 milyon kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.  Azar görüntülü sohbet uygulaması içerisinde bazı özelliklerden faydalanmak için, uygulamaya özel varlıklar vardır. Uygulama içerisindeki “değerli taşlar” bu şekilde farklı servislerden faydalanmak için kullanılır. Bu taşların varlığı, satın alması ve nasıl kullanıldığına dair bilgi sahibi olursanız, uygulama içerisinde sunduğu avantajlardan daha iyi faydalanabilirsiniz.

Değerli Taş Nedir ve Ne İşe Yarar?

Uygulama içerisinde sahip olduğunuz değerli taşlar ile, cinsiyet veya bölge tercihleri ya da arkadaş ekleme gibi özellikleri yapmak için kullanabilirsiniz. Azra sohbet uygulamasının size sunduğu Premium özelliklerin kullanılması için bu değerli taşlara sahip olmalısınız.

Nasıl Değerli Taş Satın Alabilirim?

Uygulama ekranı üzerinde bulunan, “keşfet” butonuna basarak açılan pencerede bir elmas simgesi karşınıza çıkar. Bu elmas simgesi üzerine dokunarak size sunulan fiyatları ve teklifleri göreceksiniz. Satın alacağınız değerli taş miktarını, fiyat aralığına göre tercihleriniz çerçevesinde işleminizi sonlandırabilirsiniz. Satın alma işlemi yapmadan önce kredi kartınız veya kullandığınız sanal kartınızın online alışverişler için kullanıma açık olduğundan emin olmalısınız. Değerli taşlar satın alma işlemi sırasında herhangi bir sorun ile karşılarsanız, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirirseniz çok kısa sürede çözüm üretilecektir. Ayrıca müşteri hizmetleri temsilcileri, haklı gerekçeler ile satın almalarınızı iptal etmek ve para iadesi almak isterseniz, satın alma faturanız ile beraber başvuru yaparsanız, kısa bir incelemeden sonra talebinizi kabul edebilmektedirler.

Bedava Değerli Taş Kazanabilir miyim?

Azar görüntülü sohbet uygulaması içerisinde değerli taşlara sadece satın alarak değil aynı zamanda uygulamanın size sunduğu özel fırsatlarla bedava da kazanabilirsiniz. Azar sohbet sırasında, belirli kurallara uyulması konusunda çok hassas ve dikkatli davranmaktadır. Sohbetler sırasında gördüğünüz uygunsuz davranış kullanıcıları, diğer kullanıcılarında şikayet etmesi içinde teşvik etmektedir. Eğer uygunsuz kişileri bildirirseniz ve şikayetinizin gerçek olduğu görülürse, bedava değerli taşlar kazanırsınız. Uygunsuz davranışları bildirirken yalan bildirimler yapmanız durumunda hesabınız askıya alınabilir, o yüzden bu konuda sorumlu davranmalısınız.

Azar VIP Üyeliği Nedir?

Azar görüntülü sohbet uygulaması, kullanıcılarına VIP üyelik özelliği de sunmaktadır. Uygulama içerisinde VIP üyeliği yaptıran kullanıcılar için bir çok ayrıcalık ve özellik sunulmaktadır. VIP üyelik yaptırırsanız;

  • Bulunmakta olduğunuz konumu farklı gösterme, değiştirme,
  • Farklı bölgeleri ücretsiz olarak şeçebilme,
  • Kullanıcı adı değiştirme,
  • Azar VIP rozeti açıp kapama,
  • Farklı kamera kullanma,
  • Eşleşme sırasında açılan reklamları tek dokunuşla kaldırma gibi farklı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Azar VIP üyeliği ile ilgili uygulama içerisinde de daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. VIP üyeliğini, uygulama ekranında yer alan keşfet kısmına basarak alabilirsiniz.

This entry was posted in Görüntülü Sohbet and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *